مردی که 84روز در Øبهای Ø®Ù„ÛŒØ ÙØ§Ø±Ø³ زندگی کرد

«محمدکبادی» اولین نفر در جهان است که مسافت هزار کیلومتر را در طول 84روز شنا کرده و با افتخار نام کشور و خلیج فارس را در کتاب رکوردهای گینس ثبت می کند.  او کوهنوردی است  ماهر که بیشترین قله های بلند از جمله اورست را فتح نموده است . ضمن این که که در شنا هم در کشورمان دست برتر دارد ایشان می گوید "وقتی جهت این رکورد نیاز به اسپانسر داشتم یک شرکت اماراتی به من پیشنهاد داد با شرایط  2 میلیون دلار به همراه تمام امکانات زندگی در امارات و ویزای آمریکا را در ازای ثبت اسم خلیج عربی در رکورد به من می‌دادند و اینکه من به عنوان یک شهروند ایرانی در امارات این کار را انجام دهم. این‌ها مثل پتکی بود بر سر من. اصلاً انتظار چنین چیزی را نداشتم. ولی خوب می‌دانستم باید چه‌کار کنم. بلافاصله مخالفت کردم .شروع به تمرین کردم و با همان حمایت‌های هلال‌احمر کار را پیش بردم. کمتر از چند ماه خودم را آماده کردم. روز موعد فرارسید. هزار کیلومتر را در 84 روز شنا کردم. گاهی موج‌ها آن‌قدر سنگین و خطرناک می‌شد که واقعاً خودم را گم می‌کرد و نمی‌دانستم باید چه‌کار کنم. و این خدا بود که در تمام لحظات همراه من بود.و مردم خونگرم جنوب انرژی عجیبی به من می‌دادند. وقتی با تمام خستگی‌ها برای استراحت به ساحل می‌رفتم و آن مردم خونگرم با موسیقی سنتی و غذاهای محلی به استقبالم می‌آمدند انرژی می‌گرفتم. تمام لحظه‌هایی که در دریا شنا می‌کردم انرژی عجیبی داشتم. عامل اصلی این انرژی حضور گروه پشتیبان نبود بلکه خدا بود که مسیر ثبت رکورد را به نام بشردوستی ایران و خلیج‌فارس برایم باز می‌کرد. وقتی به اروند و یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس رسیدم جلو شهیدان کشورم احساس افتخار می‌کردم؛ احساس می‌کردم سربلند شده‌ام." 

حال با این توصیف می توان گفت اقتدار و حفظ تمامیت عرضی  این کشور به دست مردمان و جوانان مومنی است که این گونه تلاش دارند نه کسانی که معمولاً جهت خوشگذرانی به آن طرف آبها رفته و ادعای ایرانی بودن را دارند و با توییت و کامنتهای خود آنگونه می نمایند که انکار از دل کورش بر آمده اند و ملت انقلابی و وطن دوست را به باد تمسخر می گیرند!!!

منبع: https://www.farsnews.com/news/13980511000275/%D9%85%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%87-4%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%A8%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D9%84%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

انرژی ,تمام ,رکورد ,خلیج ,انرژی عجیبی ,مردم خونگرم ,باید چه‌کار ,خلیج فارس ,هزار کیلومتر منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

FAGHANI SHOP انجمن انیمه دابرز آسمان آ بی سایت مذهبی ذاکریون باربری تهران - باربری سعادت آباد - باربری پاسداران سیبریا فایل اطلاعات کامل ساعت مچی ها فایکو موزیک | دانلود اهنگ جدید